Czyszczenie elewacji z Everestexperts

Szanowni Państwo …

Czasami wystarczy dosłownie kilka lat żeby, na elewacji  naszych domów pojawił się brud w postaci kurzu i sadzy ( w dalszym ciągu i pomimo wszystko dalej u nas najwięcej pali się węglem i pochodnymi). Na tynku mogą również pojawić się glony, pleśń i porosty – z Nami szanowni Państwo elewacja waszego domu będzie czysta, a czysta elewacja potrafi cieszyć oko :)

co wpływa na czystość elewacji ?

Na pewno nie bez znaczenia pozostaje położenie naszego domu – przy ruchliwej drodze czy w niedalekiej odległości od zakładów przemysłowych, nasz dom będzie brudził się znacznie szybciej niż w mniej narażonym na zabrudzenia miejscu. Bardzo duży wpływ na elewacje ma oczywiście jej faktura – tzw baranek będzie brudził się bardziej i będzie to mocniej widoczne od gładkiej elewacji.

Czyszczenie elewacji odbywa się przy użyciu myjki ciśnieniowej – najlepsza do mycia i czyszczenia jest myjka z możliwością podawania gorącej wody, co chyba nie podlega wątpliwości – z odpowiednio dobranym ciśnieniem i dyszą. Na małym, najmniej rzucającym się w oczy fragmencie ściany należy sprawdzić odległość z jaką najlepiej myć. Czyszczoną elewację należy pozostawić do wyschnięcia, a następnie można spokojnie cieszyć oko efektem wykonanej pracy.

czyszczenie elewacji

Czyszczona elewacja efekt przed i po .

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i czekamy na

telefon

Pozdrawiamy

Everestexperts