Czyszczenie kostki brukowej z everestexperts.pl

Witajcie …

Istnieje prawdopodobieństwo, że jakaś część z Was będzie się zastanawiać dlaczego jakaś firma zdecydowała się na oferowanie usługi mycia kostki brukowej itp ?? Przecież to jest banalne i prawdopodobnie 3/4 osób ma w domu „profesjonalny” sprzęt do czyszczenia kostki słynnej marki Karcher i na pewno sami sobie poradzą. I powiedzmy sobie szczerze, że pewnie mają rację, ale … i tu właśnie zaczynają się schody – jedno mycie kostki przed domem zajmuje 2-3 dni, zimna woda nie do końca usuwa zabrudzenia, które rzekomo miały schodzić dzięki „niespotykanemu” ciśnieniu wody wydobywającemu się z maszyny myjącej itd. Moglibyśmy jeszcze trochę powymieniać problemów, na które można się natknąć – pominę fakt inwestowania w 2 lub 3 myjki, ponieważ te, które najczęściej oferowane są w marketach po prostu przy dłuższym użytkowaniu zachowają się jak większość sprzętów w dzisiejszych czasach – zepsują się.

Dla prostego przykładu – próbowali Państwo myć naczynia w zimnej wodzie ? Jeśli tak to na pewno przyznacie nam rację w 100% że nie było łatwo – cześć naczyń się umyje, ale zdecydowana większość pozostawi wiele do życzenia. Będziemy musieli ponownie wymyć naczynia tym razem w gorącej wodzie.

I za podobnym tokiem rozumowania podeszliśmy My – dokonując oględzin miejsca zlecenia potrafimy stwierdzić jaki rodzaj sprzętu użyć – zimnowodny czy ciepłowodny. Posiadamy sprzęt profesjonalnej klasy do użytku przemysłowego więc nie straszne nam najstraszniejsze zabrudzenia :) – mchy i porosty spokojnie schodzą pod dużym ciśnieniem wody zimnej, używając ciepłowodnego sprzętu zabezpieczymy kostkę na dłużej.

Myjemy kostkę brukową, granitową, betonową, piaskowce i generalnie wszelkiego rodzaju powierzchnie i robimy to sprawnie, szybko i profesjonalnie pozwalając zaoszczędzić Państwa czas, zdrowie i pieniądze. Usługa wykonana raz zabezpiecza powierzchnie na długi czas.

Dojeżdżamy w każde miejsce od Karpacza czy Szklarskiej Poręby przez Jelenią Górę, Kaczorów i dalej do Wrocławia – nic Nas nie ogranicza !

Pozdrawiamy
Zespół Everestexperts.pl