Dwa a może trzy słowa o sprzęcie, na którym pracujemy w Everestexperts

Piona wszystkim :)

System do mycia wodą demineralizowaną, którego używamy nosi enigmatyczną nazwę EKO 650 RD :D i składa się z kilkunastu części, których naturalnie nie będziemy opisywać, ponieważ mogłoby to wyglądać na przechwalanie się tym, że znamy nowe trudne słowa itp, a przecież nie o to chodzi.

Zbiornik o pojemności 650 litrów !! pozwala nam na czyszczenie, mycie powierzchni szklanych i mycie okien praktycznie o nieograniczonych powierzchniach przy jednoczesnym „odcięciu się” od zewnętrznych źródeł. Dzięki wbudowanym akumulatorom i wymienionemu wyżej pojemnikowi na wodę nie potrzebujemy dostępu do wody bieżącej i prądu. Naturalnym jest fakt, że jak już woda się skończy w zbiorniku to musimy go „tankować”, ale nie musimy przerywać prac :) piękne prawda ??

To króciutki opis systemu do mycia okien teleskopami. Wcześniej wspominałem, że możemy myć wszystkie powierzchnie gładkie, przeszklone itp. Nie stanowią dla nas problemu prace na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych ponieważ posiadamy również taki sprzęt. Oczywiście samo posiadanie bolidu nie czyni z nas kierowców F1, ale oprócz tego że mamy sprzęt to mamy również umiejętności.

Pomocną dla naszej pracy, czy to na wysokościach czy na twardym gruncie jest nasza wspaniała myjka ciepłowodna – jak wszyscy wiemy gorącą wodą dużo lepiej usuwa się wszelkie zabrudzenia – my usuwamy je z elewacji, kostki brukowej, granitowej i wielu innych powierzchni. Wydajna w tłoczeniu wody (do 1000 l) i potrafiąca wypuszczać wodę pod naprawdę dużym ciśnieniem (do 200 bar) myjka jest niezastąpionym narzędziem do utrzymywania czystości Państwa podjazdów, domów dachów i wszystkiego co będziemy dla Was w stanie wyczyścić :)

W dniu jutrzejszym przybliżymy pozostały nasz sprzęt, na którym pracujemy.

 

Pozdrawiamy

Zespół Everestexperts.