Malowanie – mycie – dachu

Witajcie !

Natłok pracy, zadań nie pozwala zawsze pisać nowinek, które byśmy chcieli zamieszczać dlatego piszemy rzadko … ale dzisiaj jest ten dzień :)

 

Ponownie o malowaniu i myciu dachu :)

 

Czas mija, a jak wiemy z czasem wszystko ulega zabrudzeniu i należałoby to wyczyścić. Nawet dachy domów się brudzą, a jak wiemy zabrudzony dach szybciej ulega procesowi degradacji co prowadzi do przeciekania, niszczenia powłoki itd.

Proponujemy Państwu ciśnieniową metodę mycia dachów wykonanej w każdej technologii … czy to gonty bitumiczne, dachówka ceramiczna czy blacho-dachówka wszystko potrafimy i możemy wymyć. Stosujemy do tego celu wysokiej klasy myjki ciśnieniowe gorąco wodne jak również zimno wodne firm, które są liderami w swoich branżach dzięki którym możemy usunąć praktycznie każde zabrudzenie.

Po myciu ciśnieniowym należy zabezpieczyć mytą powierzchnię preparatami przeciwko porostom, mchom itp.. przedłuży to efekt mycia jak również zabezpieczy dach przez „zarastaniem” co bardzo niekorzystnie wpływa na jego wytrzymałość.

Do mycia dachów wykorzystujemy techniki alpinistyczne, dzięki którym możemy obniżyć koszty wykonania usługi oraz dotrzeć w miejsca, do których podnośniki koszowe mogą nie „dosięgnąć”.. Jednakże jeśli wolicie Państwo żeby do wykonania zlecenia użyto podnośników koszowych również posiadamy do nich dostęp.

Dachy wykonane z blacho dachówki z czasem blakną, farba się łuszczy a w niektórych miejscach pojawia się rdza..takie dachy należy zabezpieczyć przed dalszą degradacją, żeby móc dłużej cieszyć się spokojną i suchą głową.

Malujemy dachy farbami poliwinylowymi, które przedłużają żywotność dachu o 10-12 lat ! Powierzchnia do malowania jest uprzednio przygotowywana – miejsca zardzewiałe są szlifowane i zabezpieczane, dach jest odtłuszczany i nanosimy dwie warstwy farby – podkładową i nawierzchniową przy użyciu agregatu malarskiego – szybko i dokładnie.

Jak widać z powyższego – nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych – takie załatwiamy od ręki … na cuda należy poczekać 3 dni :)

Pozdrawiamy

Everestexperts :)