Mycie ciśnieniowe elewacji

Witajcie :)

Dzisiaj ponownie napiszemy o myciu ciśnieniowym – będzie to mały cykl, w którym opiszemy po kolei czyszczone powierzchnie . A więc :

 
Powierzchnie elewacji są myte pod ciśnieniem gorącą wodą (temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału. Staramy się nie stosować środków chemicznych tam gdzie nie jest to potrzebne, metoda mycia ciśnieniowego z gorącą wodą wystarczy na 85% rodzajów zabrudzeń. W ten sposób wszelkie zabrudzenia zostają usunięte, a Twoja elewacja jest czysta i wygląda jak nowa. Po wyczyszczeniu sugerujemy zabezpieczenie przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody – hydrofobizacja.
 

Do mycia elewacji wykorzystujemy drabiny o wysokim pułapie pracy ok 11m, podestów, rusztowań jak również technik alpinistycznych  oraz jeśli zachodzi taka potrzeba korzystamy z podnośnika koszowego.

 
Jeśli są Państwo zainteresowani możemy również pomalować elewację jednakże w prawie 90% przypadków mycie elewacji w zupełności wystarcza. Dobra rada – przed malowaniem elewacji konieczne jest jej odpowiednie umycie, o czym mało która Państwa poinformuje.