Mycie dachów i wiele innych z everestexperts.pl

W poprzedniej informacji przybliżyliśmy Państwu używaną przez Nas technologię mycia wodą demineralizowaną.

Teraz nadszedł czas, żeby poszerzyć i nieco bardziej zaprezentować możliwości jakie przed Nami wszystkimi otwiera ta technologia. Oprócz wcześniej wspomnianych przeszkleń, szklanych elewacji czy blach falistych dołącza całkiem spora grupa innych zastosowań.

Są to między innymi witryny sklepowe – duże, przeszklone powierzchnie w pasażach i galeriach, które trudno utrzymać w czystości, czy też stosunkowo niewielkie witryny w sklepach i lokalach mieszczących się przy głównych deptakach miast. Posiadany przez Nas sprzęt pozwala na szybkie, skuteczne i nie zakłócające normalnego trybu pracy usunięcie tych zmartwień.

Tiry i autobusy nie muszą już jeździć brudne ponieważ ich właściciele czy kierowcy mogą się z nami skontaktować i w bardzo krótkim czasie będziemy w stanie je wyczyścić tak, że nabiorą nowego blasku.

Jeśli ktoś z Państwa lub Wasza firma posiada duży banner reklamowy, czy nawet sam duży znak reklamowy znajdujący się przy jakimś ruchliwym i zatłoczonym miejscu, to jesteśmy więcej niż pewni, że chcą Państwo aby to było czyste. W zaspokojeniu tych pragnień pomoże Wam nasza firma – Everestexperts.pl