Mycie dachów w Jeleniej Górze i okolicach z everestexprts.pl

Dobry wieczór wszystkim …

Jest kilka sposobów na renowację dachu i zabezpieczenie go na przyszłość, żeby spełniał swoją funkcję przez długie lata. Wcześniej opisaliśmy ogólnie, w jaki sposób zabieramy się za malowanie dachów – najczęściej maluje się blacho dachówkę , blachy trapezowe itp., które mogą zacząć rdzewieć itd. I wtedy wchodzimy my.

No ale nie zawsze należy malować dach – są pokrycia dachowe takie jak np. dachówka ceramiczna, która z czasem, jak również razem z opadami atmosferycznymi i pozostałymi czynnikami klimatycznymi może „zajść” mchem, porostami itp. To z kolei może przyczyniać się do szybszego zużycia materiału niż zakładano – w takich sytuacjach można spokojnie zastosować mycie wysokociśnieniowe z użyciem technik alpinistycznych oraz odpowiednich środków chemicznych, które :

  1. Myją dach
  2. Impregnują
  3. Zabezpieczają przed ponownym nawrotem zanieczyszczeń organicznych na dłuższy czas.

Jako jedni z nielicznych w Jeleniej Górze i chyba całej kotlinie jeleniogórskiej stosujemy środki, które są bardzo mocno biodegradowalne, co z kolei ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Nie zniszczy roślinności wokół domu i nie „zatruje” ziemi.

Obszar naszej działalności nie ogranicza się do Jeleniej Góry, Karpacza czy Szklarskiej Poręby. Jeśli mieszkasz w promieniu 600 km od Jeleniej Góry zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół Everestexperts.pl