O nas

Naszą specjalnością są prace na wysokościach, przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi występuje w bardzo wielu obszarach przemysłowych (hale produkcyjne, galerie handlowe, kominy przemysłowe), jak również prywatnych (odświeżanie elewacji domków jednorodzinnych, malowanie dachów, czyszczenie rynien).

Nasz doświadczenie, zdobyte w pracy w różnych firmach, zajmującymi się pracami alpinistycznymi pozwoliło Nam na poznanie szerokiego spectrum działalności oraz wyciągnięcie dla siebie, tego co najlepsze.

Nasza dewiza :

Jakość naszej pracy świadczy o nas samych, tak więc wszystkie prace wykonywane przez nas są z należytą starannością i sumiennością. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Bezpieczeństwo :

Zdrowie i życie mamy tylko jedno i należy je szanować. Pracując na wysokościach nie można pozwolić sobie na chwile roztargnienia – każdy ruch musi być przemyślany i tak też pracowaliśmy do tej pory i będziemy pracować nadal. Stosowany przez nas sprzęt, jest przeznaczony do alpinizmu przemysłowego i zapewnia maksimum bezpieczeństwa, badania wysokościowe, szkolenia i odbyte kursy pozwalają nam na wykonywanie najtrudniejszych zadań, oczywiście z zachowaniem szacunku do wysokości oraz zagrożeń z tym związanych.

Gdzie pracujemy :

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie byłego województwa jeleniogórskiego czyli Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Zgorzelec czy Bolesławiec, ale również nie straszne Nam prace wyjazdowe. Terenem naszej działalności więc można określić całą Polskę jak również kraje unii europejskiej. Mówimy w językach angielskim (bardzo dobrze) i niemieckim (komunikujemy się :) ) , tak więc praca poza granicami kraju nie stanowi dla Nas bariery komunikacyjnej.

about_usNie uznajemy pracy na „pół gwizdka” – klient musi być zadowolony ! 

Nie uznajemy kompromisów – zdrowie i życie jest tylko jedno nie warto nim szastać !

o_nas