Prace wysokościowe / alpinistyczne z everestexsperts.pl

Dzień dobry wszystkim …

Główną „gałęzią” działalności Naszej firmy są szeroko rozumiane prace wysokościowe z zastosowaniem technik alpinistycznych. Mycie i malowanie dachów, oczyszczanie rynien, mycie i malowanie elewacji, mycie okien, podwieszenia oraz wiele innych zawsze stanowią dla Nas wyzwania, do których zawsze przystępujemy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem.

Dostęp linowy w pracach alpinistycznych pozwala na zmniejszenie kosztów wykonywanej pracy (nie ma potrzeby przerw w działalności zakładów) oraz nie wymaga specjalnych pozwoleń jakie są potrzebne przy użyciu dźwigów, podnośników czy rusztowań, jaki również nie utrudnia funkcjonowania obszaru, na którym wykonywane jest zlecenie.

Największy nasz nacisk, poza zadowoleniem klienta, kładziemy na bezpieczeństwo!

Bezpieczeństwo to podstawa przy pracach na wysokości, dlatego zaplecze techniczne w jakie jesteśmy wyposażeni, to nowoczesny i atestowany sprzęt alpinistyczny najwyższej jakości. Nasza załoga jest również odpowiednio przeszkolona z zakresu prac alpinistycznych oraz posiada aktualne badania lekarskie. W pracy na wysokościach nie można pozwolić sobie na rutynę czy lekceważenie zagrożenia – podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie, z rozsądkiem i odpowiednim nastawieniem gwarantujemy sobie jak również wszystkim dookoła bezpieczeństwo i spokój.

Everestexperts.pl gwarantuje swoim klientom solidne, rzetelne i profesjonalne wykonanie wszelkich prac alpinistycznych, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.