Sodowanie Jelenia Góra

Witam serdecznie ..

dawno nic nie pisałem, ponieważ wprowadzamy nową usługę do swojego zakresu i pochłonęła nas nauka sprzętu :) wprowadzamy SODOWANIE :)

Wyczyszczenie zabytkowych nieruchomości zawsze jest poważnym wyzwaniem, ponieważ występuje niebezpieczeństwo naruszenia elementu, pamiętającego czasy dawno minione. Z jednej strony istotne jest dokonanie właściwego wyboru, jeżeli chodzi o metodę przeprowadzenia renowacji zabytku, a z drugiej firmy, jaka się tym zajmie za rozsądną kwotę pieniędzy. Dobrym rozwiązaniem jest sodowanie zabytków, które jest bezpieczne i może być użyte w przypadku budynków, wykonanych z drewna, cegły oraz innego materiału.

Na uwagę zasługuje fakt, że ta metoda jest pozytywnie odbierana przez konserwatora, który ma wiele do powiedzenia w odniesieniu do czynności, jakim podlegają zabytki. Z całą pewnością budynku z dawnych lat nie stracą niczego na swojej wartości, natomiast uzyskają nowy blask, jakim będą mogły cieszyć turystów, chętnych do ich oglądania. Sodowanie nie powoduje iskrzenia i nie jest narażone na zagrożenie pożarem.

Spośród fachowców, zajmujących się przeprowadzaniem tych zabiegów na zabytkach, warto wybrać najlepszego.

 

A my oczywiście dążymy do tego by najlepszymi być !

Zapraszamy Everestexperts