Teleskopowe mycie okien z everestexperts …

Ta innowacyjna technologia pozwala nam myć wszystkie powierzchnie płaskie i nie ważne jest to czy są to szyby, przeszklenia, blacha falista na halach supermarketów czy też elewacja typu siding na domku jednorodzinnym.

Technika mycia wodą demineralizowaną (najczystsza z możliwych :) ) przy zastosowaniu wysięgników teleskopowych pozwala na pracę ciągłą bez konieczności blokowania ulic i chodników, co po pierwsze usprawnia praca, a po drugie ważniejsze – może być od 40% do 70% tańsze niż przy wykorzystaniu podnośników czy technik alpinistycznych.

Wspaniała wiadomość dla ekologów – przy zastosowaniu naszych urządzeń nie ucierpi środowisko. Dzieje się tak dlatego, że nie musimy używać żadnych środków chemicznych. Woda, którą myjemy dzięki temu, że jest tak czysta po wyschnięciu nie pozostawia na mytej powierzchni żadnych smug.

Mam nadzieję, że te bardzo ogólne informacje chociaż trochę przykuły Państwa uwagę i zachęciły do skorzystania z naszej oferty. Jeśli zrodzą się jakieś pytania czy wątpliwości to z przyjemnością na nie odpowiemy.

Pozdrawiam i zapraszamy do współpracy

Zespół Everest Experts.