Wysokościowe mycie okien

Witajcie moi mili :)

Jako firma alpinistyczna, która świadczy usługi pracy na wysokościach nie możemy nie wykonywać mycia okien… W szczególności mycia okien na wysokości .

Nowoczesna architektura – zwana również architekturą szkła i metalu – jest bardzo widowiskowa i atrakcyjna dla oka podziwiającego ją człowieka. Piękne przeszklenia, w których odbijają się budynki, duże,szklane fasady nadające majestatu. To są takie same szyby jak mamy w domach – również się brudzą i wtedy należy zamówić mycie takich powierzchni w specjalnie wyspecjalizowanej firmie, takiej jak nasza.

Powierzchnie przeszklone myjemy na trzy sposoby :

do wysokości 17 m sięgamy kijem teleskopowym, i za pomocą wody demineralizowanej czyścimy zabrudzoną powierzchnię nie pozostawiając na niej smug ani zacieków.

Natomiast jeśli jest to wyższy obiekt to w tym momencie dzieli się to na dwie opcje :

 - jeśli jest opcja dostępu linowego czyli założenia stanowisk alpinistycznych umożliwiających zjazd na linie to w takim przypadku działamy w taki sposób – płyn do szyb (profesjonalne środki, a nie dostępne ogólnie na sklepowych półkach) i niezawodne ściągaczki i ściereczki :)

- jeśli nie ma możliwości założenia stanowisk alpinistycznych – posiadamy dostęp do podnośników koszowych – technologia mycia jak powyżej :)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług :)

Everestexperts.