Zadania, których się podejmujemy – Everestexperts.

Kochani ..

Kilka postów niżej pisaliśmy czym może się zajmować firma, która w swoim zakresie działań ma alpinizm przemysłowy i było tego naprawdę dużo. Ostatnimi czasy wykonaliśmy kilkanaście zleceń i były naprawdę „ciekawe”

Początkiem sierpnia zrobiliśmy zlecenie polegające na wymyciu dworca PKP w Jeleniej Górze, zleceniodawca był zadowolony i polecił nas dalej i w ten oto sposób wymyliśmy jeszcze dworce PKP w Żarowie, Imbramowicach, Świebodzicach i Wałbrzychu.

Do naszych obowiązków należało mycie okien oraz odkurzanie ścian wewnętrznych oraz usunięcie jakiś nalepek itp. Jak w Żarowie i Imbramowicach nie było jakoś specjalnie wysoko, tak Świebodzice i Wałbrzych okazały się większym wyzwaniem, któremu oczywiście sprostaliśmy.

Innym zleceniem, które przyjęliśmy było czyszczenie szybu windy dla TP Orange w Jeleniej Górze.  Praca, której nie mogliśmy wykonać bez pomocy Pana z firmy zajmującej się obsługą windy – poinstruował Nas jak się ją obsługuje w trybie serwisowym i jakoś poszło. Wymyliśmy okna w szybie windowym wraz z ramami po czym zabraliśmy się za teleskopowe mycie powierzchni po stronie zewnętrznej.

Pracownicy TP stwierdzili, że nie pamiętają kiedy w windzie było tak widno i przejrzyście – można wnioskować, że byli zadowoleni.

 

Pozdrawiam

Zespół Everestexperts.