O naszej firmie

Niezależnych Ekspertów Finansowych z Wrocławia

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma


Firma doradztwa kredytowego Eksperci Finansowi Wrocław powstała w 1999 roku. A nasi specjaliści mają doświadczenie w dziedzinie doradztwa finansowego od 2006 roku. Wcześniej działaliśmy jako niezależny broker kredytowy i skupialiśmy się jedynie na pośredniczeniu między klientem, a bankiem. W latach 1999-2004 była to nasza główna część działalności. W czasie lat 2005-2006 nasza firma dokonała rebrandingu i przebranżowiła się w celu świadczenia kompleksowych usług z zakresu doradztwa finansowego. Nasz zespół wzbogacił się o nowych członków, ekspertów finansowych z wieloletnim doświadczeniem.


Głównymi zasadami firmy były, są i będą takie wartości jak profesjonalizm, uczciwość wobec klientów i naszych partnerów biznesowych. Sprawiamy, że zrozumienie złożonych produktów pożyczkowych staje się proste, wygodne i w pełni darmowe. Firma Eksperci Finansowi Wrocław dała się poznać jako prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie kredytów gotówkowych, hipotecznych, konsolidacyjnych dla osób fizycznych jak i prawnych. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby. Pomożemy Tobie w każdej sytuacji.Jakość

Starannie podchodzimy do selekcji naszych partnerów biznesowych i dbamy o każdy szczegół naszej oferty.


Profesjonalizm

Grono naszych stałych klientów ciągle powiększa się. Wiele osób zwraca się do nas z polecenia.


Doświadczenie

Od ponad 20 lat świadczymy usługi na najwyższym poziomie.


Wyniki

Jesteśmy znani ze skuteczności i szybkości działania.

Ścieżka czasu

Historia naszej działalności

 • 1999 - 2004Rozwijamy działalność z zakresu pośrednictwa kredytowego

  Na tym etapie rozwoju stworzyliśmy zespół, który w większości stał się częścią pozytywnej historii rynku kredytowego w regionie Dolno-śląskim. Nasi pracownicy dzięki zapałowi do pracy i chęci pomocy każdemu pomagali wielu Polakom rozwijać swoje profesjonalne działalności. Ten trudny czas kryzysu początkowych lat 2000 i wejście do UE stało się początkiem naszego doświadczenia i profesjonalizmu.
 • 2005 - 2009 Dołączyliśmy do grona najlepszych pośredników kredytowych we Wrocławiu

  Wejście Polski do UE spowodowało nieoczekiwany wzrost pozytywnych nastrojów wśród konsumentów jak i przedsiębiorców. Nasz oddział cały czas rozwijał się pod względem kadrowym, ale razem z naszymi klientami rozwijała się także nasza wiedza na temat funkcjonowania rynku finansowego. To dało nam palmę pierwszeństwa wśród pośredników kredytowych we Wrocławiu. Każdy udzielony kredyt w tych czasach był dla nas lekcją i wyzwaniem do bycia jeszcze lepszymi.
 • 2009 - 2015 Podejmujemy decyzję o rozpoczęciu działalności eksperckiej

  Doświadczenia z lat 2004 – 2005 spowodowały pojawienie się nowych potrzeb wśród naszych klientów. To skłoniło nas do szukania nowych możliwości. Oprócz pośrednictwa kredytowego zaczęliśmy doradzać naszym klientom jak efektywnie zarządzać swoimi finansami. Bez wątpienia w tym czasie kredyty w naszym portfolio usług stały się istotną częścią wzrostu wielu marek.
 • 2015- TodayObecnie Nowa jakość w pośrednictwie finansowym

  Pod koniec 2015 roku staliśmy się marką kojarzoną wyłącznie z profesjonalizmem i doświadczeniem. Do naszego zespołu pośredników kredytowych dołączyli pierwsi eksperci finansowi. Od tamtej pory nasza firma świadczy usługi z zakresu doradztwa kredytowego i finansowego na najwyższym europejskim poziomie!
parallax background

Zapraszamy do zadawania pytań